Впечатляващото представяне на новака в Серия А Фрозиноне продължава. Отборът

...

Фрозиноне не се даде и на Фиорентина

Впечатляващото показване на новака в Серия А Фрозиноне продължава. Отборът на Еузебио Ди Франческо записа пети мач без загуба, откакто приключи 1:1 при семейството си на Фиорентина. Срещата беше от шестия кръг на Калчото.

В 19-ата минута Алфред Дънкан центрира в наказателното поле, където Нико Гонсалес надскочи всички и с глава вкара за 0:1. В 70-ата минута Матиас Суле оформи крайното 1:1, разписвайки се с глава.

" Виолетовите " имат 11 точки и заемат 7-о място във краткотрайното класиране, до момента в който Фрозиноне е осми с 9 точки.

В различен мач, игран през днешния ден Монца и Болоня приключиха наедно 0:0. Гол на Дани Мота през първото полувреме беше анулиран поради засада. Гостите приключиха мача с 10 души, откакто Алексис Салемакерс беше изпъден три минути преди края на постоянното време.

Болоня се намира в серия от пет мача без загуба, като заема 12-о място със 7 точки, до момента в който Монца са с точка по-малко.