Волейболният шампион на България Марица (Пловдив) ще изиграе третия си

...

Марица играе срещу ДКС Варна преди първия си мач от Шампионска лига

Волейболният първенец на България Марица (Пловдив) ще изиграе третия си мач от Национална волейболна лига Демакс. Маричанки са домакини на тима на ДКС Варна (Варна), а дуелът ще се играе на на следващия ден (3 ноември) от 18:30ч. в зала Сила.
Прочетете още
Мачът ще е загрявка за маричанки за първи сбълъс в Шампионска лига, които на 8 ноември ще гостуват на италианския Савино Дел Бене (Скандичи).

В предишния кръг от шампионата Марица победи с 3:0 гейма Марица 2022 (Пловдив), а ДКС Варна загуби от Хектор (София) с 1:3 гейма като посетител.

През предишния сезон двата отбора играха в постоянния сезон на два пъти и маричанки победиха на два пъти с по 3:0.

Марица е водач след първите два кръга с цялостен актив от 6 точки, а ДКС Варна е на последното място без извоювана точка.

Съдии на дуела ще са Красимир Манолов и Иван Димитров.

Източник: trafficnews.bg