Волейболният Марица (Пловдив) загуби и втората си контролна среща, играна

...

Марица загуби и втората си контрола в Турция

Волейболният Марица (Пловдив) загуби и втората си контролна среща, играна в Истанбул, Турция. " Жълто-сините " отстъпиха на дублиращия тим на турския ВакъфБанк (Истанбул) с 1:3 (20:25, 19:25, 14:25, 32:30) гейма. Ден по-рано Марица претърпя проваляне против Йешилюрт (Истанбул) с 2:3 (19:25, 25:22, 23:25, 27:25, 11:15) гейма.

Най-резултатна за Марица стана Ива Дудова с 19 точки, 10 добави Виктория Коева, а с 9 се регистрира Златина Друмева.

За триумфа на туркините Кубра Акман записа 25 точки, а от първия тим на ВакъфБанк с изключение на нея в мача присъединяване взе и либерото Айджа Айкаш.

Последната контрола на Марица на турска земя е в четвъртък (6 октомври) от 17:00 часа още веднъж против втория тим на ВакъфБанк (Истанбул).