Волейболистките на Раковски (Димитровград) победиха като гости Перун (Варна) с

...

Перун записа поражение с 0:3 от Раковски във Варна

Волейболистките на Раковски (Димитровград) победиха като посетители Перун (Варна) с 3:0 (25:12, 26:24, 25:14) в мач от десетия кръг на женското състезание на България, който се игра в Първа езикова гимназия в Морската ни столица.

Така представителките на Димитровград записаха пета победа в шампионата, като с пет загуби и 16 точки заемат четвърто място във краткотрайното класиране. Тимът на Перун означи десета загуба, като е на последна позиция в таблицата без триумф до в този момент.

Гостенките преобладаваха напълно в първата и третата част. Единствено във втория гейм домакините дадоха стабилен отпор и бяха равносилен противник. Те имаха водеща роля съвсем от самото начало, само че  решителните моменти Раковски сподели по-голямата си класата си и надви, а с това записа и чиста победа.
Източник: petel.bg