Волейболистите на "Нефтохимик 2010" победиха с 3:0 гейма (26:24, 25:22,

...

Волейболистите на Монтана загубиха контролата с Нефтохимик

Волейболистите на "Нефтохимик 2010 " победиха с 3:0 гейма (26:24, 25:22, 25:23) "Монтана " в контролна среща. Мачът се организира довечера в зала "Младост " в северозападния град.
След първите три елементи двата отбора изиграха още два гейма. Четвъртата част бе извоювана от домакините с 25:22, а петият гейм бе за гостите от Бургас - 15:12.
Двубоят бе много забавен и бе следен от към стотина фенове. Първите три гейма бяха равностойни, само че играчите от Нефтохимик бяха по-добри във значимите моменти в края.
В третия гейм в игра за "Монтана " се появи новото попълнение - французинът Себастиан Роата, който направи своя всекидневен дебют за отбора. В четвъртия и петия гейм двата тима направиха много промени в съставите си, с цел да се даде късмет за изява на всички играчи.
Това бе последна подготовка за двата тима преди финалния шампионат за Купата на България, който е от 12 до 14 януари в Монтана. "Нефтохимик 2010 " ще се изправи против ЦСКА на четвъртфиналите, а домакините "Монтана " играят с Марек Юнион-Ивкони.
Източник: bulnews.bg