Волейболистите на Черно море БАСК записаха четвърта загуба в Суперлигата.

...

ЦСКА се оказа прекалено силен за баските

Волейболистите на Черно море БАСК записаха четвърта загуба в Суперлигата. Варненци паднаха от ЦСКА с 0:3 (20:25, 19:25, 16:25) в среща от седмия кръг в столичната зала " Васил Симов ".

Любопитен факт е, че във всичките си мачове от началото на сезона в зала " Васил Симов " ЦСКА няма изгубен гейм. Проблемът на " армейците " е при гостуванията, защото позволиха 3 провали в срещите си отвън София.

Венцислав Георгиев бе най-резултатен за ЦСКА с 20 точки, Ивайло Стефанов добави 10 (2 аса, 2 блокади), заяви bgvolleyball.com.

За Черно море Стефан Иванов завърши с 15 точки.

" Баските " са на осмо място в класирането с 9 точки - 3 победи и 4 загуби.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg