води на Динамо Киев с 2:1 в гостуване от група

...

5 от 5 за Байерн след успех под снега в Киев

води на Динамо Киев с 2:1 в посещение от група E в . С триумфа баварците имат 5 победи и ще завършат преди всичко в групата с актив от 15 точки. Киевляни имат единствено 1 точка, извоювана при равенството с Бенфика.
Байерн стартира по-активно първата част, като още в 14-ата минута резултатът беше откри. Роберто Левандовски получи топката в наказателното поле и с атрактивна задна ножица откри резултата.
В 39-ата минута от Динамо Киев желаеха дузпа, като след намесата на VAR такава не беше отсъдена. В 42-ата минута баварците удвоиха откакто Кингсли Коман приключи офанзивата сполучливо.
В началото на втората част Динамо имаше доста положителни благоприятни условия. Първо Мануел Нойер избави рисков удар на Микола Шапаренко, а по-късно още веднъж той нацели гредата. Украинците стигнаха до гола откакто в 70-ата минута Циганков откри Денис Гармаш, който понижи на 1:2.
Източник: sportlive.bg