Водещият на Преди обед по bTV Петър Дочев направи силно

...
Водещият на Преди обед по bTV Петър Дочев направи силно
Коментари Харесай

Петър Дочев изригна в подкрепа за Благо Коцев от Осло

Водещият на „ Преди обед ” по bTV Петър Дочев направи мощно и изненадващо изявление в поддръжка на задържания кмет на Варна Благомир Коцев. Той се включи в предаването от Осло.

В началото в описа му нямаше нищо политическо, като първо артистът показа, че си е не запомнил раницата във влака, само че норвежките железници незабавно реагирали и му я върнали.

След това обаче диалогът се трансферира върху сауните и Дочев разкри, че към този момент е попаднал в такава, само че настроението му се помрачило.

„ Докато бях на топло в сауната, си мислих, че има и други хора „ на топло ”, само че в действителност на студено в карцера. И без значение от политическите пристрастия, се замислих по какъв начин е допустимо един човек, за който не е потвърдено още, че е отговорен, да бъде в карцер, а други хора, които потвърдено са вземали рушвет и са правили всевъзможни зулуми в страната, са на независимост и на топло, само че не в карцер, а при фамилиите си ”, съобщи възмутено Петър Дочев.

Колежките на артиста, Яна Донева и Оля Малинова, се стъписаха от изявлението му и се пробваха да тушират посланието, само че не им се получи.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР