Мария Силвестър се възхищава на "жълтите очи" на майка си
Водещата на " Бригада " Нов дом " довери, че е подарила скъпо украшение на майка си , само че и то надали ще компенсира голямата роля, която е изиграла в живота на красивата си наследница, написа България Днес.
Мария споделя, че е схванала майка си години по-късно и прибавя: " Тя не се изяснява. Идва и те изстрелва ", възхищава се на " дамата с жълтите очи " Мария Силвестър.
Мария споделя, че е схванала майка си години по-късно и прибавя: " Тя не се изяснява. Идва и те изстрелва ", възхищава се на " дамата с жълтите очи " Мария Силвестър.
Източник: hotarena.net
КОМЕНТАРИ




