Воденият от Бойко Борисов тим на Витоша (Бистрица) стана шампион

...

Бойко отново шампион, отказа да бие дузпа!

Воденият от Бойко Борисов отбор на Витоша (Бистрица) стана първенец на България по футбол при ветераните. Във финалния дуел, игран пред над 1000 фенове на новоизградения стадион в Пловдив, " тигрите " победиха с 5:3 локалния " Ботев ". Това е седма поредна купа за отбора на водача на ГЕРБ.

Николай Николов откри за Витоша в 7-ата минута, само че Александър Стойчев-Легендата изравни две минути по-късно. В края на полувремето играчите на Витоша вкараха два гола посредством Светослав Петров в 32-ата и Николай Николов в 36-ата минути.

След почивката превъзходството на " тигрите " продължи и Венцислав Бонев повиши на 4:1 в 43-тата минута. По-късно Николай Николов оформи своя хеттрик в мача, разписвайки се от дузпа.

Феновете започнаха да скандират " Бойко, Бойко! ", като подканиха той да извърши 11-метровия углавен удар. Лидерът на ГЕРБ обаче остави своя съотборник да се разпише за трети път.

Иван Караманов вкара втория гол за " канарчетата " в 56-ата минута, а в 75-ата фиксира крайното на 5:3.

Зрителите изпратиха с овации футболистите и на двата тима. След края на мача Бойко Борисов подвигна шампионската купа.
Източник: lupa.bg