Воденият от българският треньор Станимир Стоилов втородивизионен турски Гьозтепе направи

...

Гьозтепе на Мъри стъпи накриво срещу Чорум

Воденият от българският треньор Станимир Стоилов втородивизионен турски Гьозтепе направи първо тъждество, откогато старши треньор на отбора е експертът от Хасково.

" Гьоз-Гьоз " приключи при резултат 1:1 гостуването си на Чорум от 20-ия кръг на Първа лига.

Първото полувреме мина при лек напън от страна на домакините, които насочиха 5 удара, от които 4 бяха точни, до момента в който Гьозтепе се регистрира с едвам два неточни изстреля.

Втората част обаче стартира по желан метод за момчетата на Мъри Стоилов. В 46-ата минута новото попълнение Рамон Паскал получи от Огюн Байрак и изстреля същински снаряд от към 20-25 метра и благодарение на напречната греда влезе във вратата - 0:1!

Радостта на Гьозтепе обаче бе прекомерно къса. В 53-ата минута Байрак върна доста неприятно топката към вратаря Арда Йозджъмен, а Жералдо прекъсна подаването и лиши топката, преодоля стража и на празна врата изравни - 1:1.

С точката Гьозтепе остава на второ място с актив от 39 точки, на шест зад водача Еюпспор и на три пред третия Коджаелиспор. И двата отбора са с мач по-малко. Чорум заема четвъртата позиция с 34 точки.