Водената от Росен Стоянов формация на Витоша (Бистрица) до 17

...

Витоша U17 громи с 5:0 Пирин 2001

Водената от Росен Стоянов групировка на Витоша (Бистрица) до 17 години разруши с 5:0 като хазаин състава на Пирин 2001 (Благоевград) в среща от 18-ия кръг на шампионата за юноши-младша възраст, зона „ София “.

Тон за разгромната победа даде Ивайло Петров, който се разписа още в 6-ата минута. В 25-ата Мартин Тодоров удвои, като задатъкът на бистричани от два гола се резервира до почивката. След нея паднаха нови три гола във вратата на благоевградчани.

Подобно на първата част още веднъж Ивайло Петров пръв откри път към мрежата на противника с попадението си в 56-ата минута. В 71-ата Иван Стоянов заби четвърти гол за Витоша, а крайното 5:0 оформи Алекс Терзийски секунди преди края на постоянното време.

С новите три точки Витоша събра 39 в актива си и дели третото място във краткотрайното класиране с Царско село. Лидер е Левски, който има 44 точки на сметката си, само че и два мача повече от бистричани.