Водачът на листите на движението на Васил Божков “ЦЕНТЪР заиПавел

...
Водачът на листите на движението на Васил Божков “ЦЕНТЪР заиПавел
Коментари Харесай

Кандидат-депутат от ЦЕНТЪР изобличи злоупотреби за над 140 милиона в Плевенско

Водачът на листите на придвижването на Васил Божков “ЦЕНТЪР ” заиПавел Стоименов изобличи властта в закононарушения против националните ползи.

“Ликвидираха най-хубавата помпена станция на Балканите, която е захранвала с вода 500 хиляди дка земеделска земя в Карабоазката равнина ”.

Това разкри фермерът Павел Стоименов във видео, оповестено в обществените мрежи, което събра близо 400 хиляди гледания за броени часове.

Уникалното оборудване на река Дунав наоколо до Гулянци, на стойност над 140 млн. лв., е изцяло неизползвамо, унищожено и разграбено, демонстрират скандалните фрагменти на кандидат-депутата.

Стоименов разкри, че схемата е доста по-голяма от продажбата на 50-те тона помпени уреди за скрап.

Ликвидирането на помпената станция цели да се понижи производството на зеленчуци в плодородния район и по този начин да внасяме над 80% непозната продукция, обслужвайки икономическите ползи на Европа.

“Вие разграбихте помпените станции! Целенасочено опустушихте оборудванията, с цел да обслужите непознатите ползи. Престъпното ръководство не отстоява националните ползи на България! ”, съобщи фермерът.

Павел Стоименов обработва над 100 дка земя в разнообразни елементи на страната и е най-големият зеленчукопроизводител, давайки работа на над 1000 души.

Земеделецът сигнализира от години за незаконните схеми в бранша, като преди 3 години беше един от двамата агро-бизнесмени, дружно със Светослав Илочвски, които свидетелстваха за злоупотребите на ръководството на ГЕРБ.

“Бяхме бутнати! БЛЪСНАТИ! Да не произвеждаме! ”, споделя Стоименов. По думите му, властта рекетира земеделците, унищожава ресурсите за произвеждане в цялата страна и принуждава фермерите да изнесат бизнеса си отвън България.

Кадрите на Стоименов демонстрират още, че отсрещното градче в Румъния напредва стопански, употребявайки водния запас на Дунав, до момента в който у нас, в региона на унищожената помпена станция, царува съсипия и пустота.

“В българските села всяка втора къща е разрушена и необитаема. Дотам ни докараха хайдутите, които ни ръководят! ”, съобщи още кандидат-депутатът от листата на придвижването на Васил Божков.

Сред водещите политики, които ще води Стоименов са решение на въпроса с напояването в цялата страна, предоговаряне на изискванията на “Зелената договорка ” за обезпечаване на ток на действителни цени за семействата и държавна поддръжка за възкръсване на българското село, и връщането на живота там.

Обединението ЦЕНТЪР се явява на парламентарните избори под номер 8.

ЗАПОЗНАЙТЕ съдебна експертиза С КАНИДАТИТЕ НА ЦЕНТЪР В ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД ТУК:

Купуването и продаването на гласове е закононарушение!

Източник: struma.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР