Водачът на листата на ГЕРБ-СДС за област Смолян, д-р Красимир

...
Водачът на листата на ГЕРБ-СДС за област Смолян, д-р Красимир
Коментари Харесай

Д-р Красимир Събев: Гласувах за развитие, стабилност и бъдеще, което се гради с постоянство и отговорност

Водачът на листата на ГЕРБ-СДС за област Смолян, доктор Красимир Събев даде своя избор на парламентарните избори.

" Гласувах за Родопите – за хората, които работят почтено, за възрастните, които пазят мъдростта на този край, и за младите, които търсят своето място тук. Гласувах за развиване, за непоклатимост и за бъдеще, което се гради с неизменност и отговорност.

Днес всеки избор има тежест. Днес се чува гласът на всеки от Вас “, съобщи доктор Събев.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР