Борисов обеща модерно и широко Околовръстно на среща с пловдивски бизнесмени
Водачът на листата на ГЕРБ-СДС за 16 МИР и водач на партията даде обещание Околовръстно шосе на Пловдив на предизборна среща с бизнесмени от града, предава кореспондент на Plovdiv24.bg .
" Дразни ме тоя град, че няма Околовръстно. Но кое трябваше да направя първо: Пловдив - Асеновград или Околовръстното? " - обърна се към предприемачите Борисов, а като отговор получи " Околовръстното ".
Борисов пое ангажимент като партия, като народен представител от Пловдив Околовръстното шосе на Пловдив да бъде заложено в националния бюджет, което ще се случи незабавно след изборите на 19 април.
Борисов напомни, че всичко, което е заречен, е извършил - игрища, булеварди, лечебни заведения, учебни заведения, детски градини, плувни басейни, входовете на града, пътят Пловдив - Асеновград.
" Пловдив е в мислите ми. Аз съм ви заречен Околовръстното, само че Българска социалистическа партия взеха строителството (МРРБ). Спор няма – по този начин както е Пловдив – Асеновград, по този начин би трябвало да се развие Околовръстното. Обещавам и ще го направя. Вие сте предприемачи, знаете, парите са лимитирани. Като дойдат нови – сменят всичко. Кой ще милее да го направи като са за малко? Аз каквото съм заречен на Пловдив, ще го направя. Хасково чака за обход. София също чака за последната част. Варна чака втори мост, в случай че не се направи, и тя колабира. Това мога да обещая, единствено ги ръгам " - съобщи Борисов.
Лидерът на ГЕРБ попита какво е направил за 9 години в президентството или арх. Иван Шишков като министър на районното развиване.
" Най-големия ми грях е, че научих българите да карат без пари. Отидат в Турция – заплащат, отидат в Гърция – заплащат. А тук - не " - призна Борисов. За следващ път разгласи, че връща ГЕРБ в дясно - да се харчат толкоз пари, колкото се изкарват. Тогава за Пловдив ще може да се възнамеряват 2 моста и Околовръстното.
Кметът е изискал поддръжка за Операта, само че Борисов съобщи, че първо ще се направи Околовръстното и след това - Опера. Припомни, че преди време е направена новата Пречиствателна станция на Пловдив за 250 милиона. " Ако ме питате - Пречиствателна или Околовръстно - отново ще кажа: Пречиствателна, тъй като всичко това са токсини " - разяснява той.
И показа спомен от близкото минало: " Аз направих Околовръстното на София. Имаше къщи на ВИС, качих се на един екскаватор и унищожих бензиностанцията. Дойде един прокурор – ще те задържам. Викам: пробвай. Той се повъртя, повъртя и си отиде. Но тогава беше Кольо Филчев. Вика: Трябва ли ти още един тракторист (багерист)? ".
Според Борисов, администрацията работи дейно, когато обстановката е спокойна.
" Защо сменят единствено Министерство на вътрешните работи и АПИ? Защо не сменят администрацията? За 1 месец смениха 2 районни министри и 3 шефа на АПИ. Администрацията работи мощно, когато е спокойна обстановката. Първата година се ослушват, втората и третата – работят на макс, четвъртата отново се ослушват. Сега се ослушват на 6 месеца. Сега наблюдават кой ще изчегъртат, кой ще пристигна. Всеки нов си води водач, секретарка, балдъзата. Затова като се каже постоянна партия, се има това поради. 130 милиона са единствено тези избори. Ами в случай че не създадем държавно управление? Още толкоз. 1 млрд евро в Пловдив ще свършат ли работа? " - сподели той и прикани на 19-ти април да се гласоподава с бюлетина 15.
" Дразни ме тоя град, че няма Околовръстно. Но кое трябваше да направя първо: Пловдив - Асеновград или Околовръстното? " - обърна се към предприемачите Борисов, а като отговор получи " Околовръстното ".
Борисов пое ангажимент като партия, като народен представител от Пловдив Околовръстното шосе на Пловдив да бъде заложено в националния бюджет, което ще се случи незабавно след изборите на 19 април.
Борисов напомни, че всичко, което е заречен, е извършил - игрища, булеварди, лечебни заведения, учебни заведения, детски градини, плувни басейни, входовете на града, пътят Пловдив - Асеновград.
" Пловдив е в мислите ми. Аз съм ви заречен Околовръстното, само че Българска социалистическа партия взеха строителството (МРРБ). Спор няма – по този начин както е Пловдив – Асеновград, по този начин би трябвало да се развие Околовръстното. Обещавам и ще го направя. Вие сте предприемачи, знаете, парите са лимитирани. Като дойдат нови – сменят всичко. Кой ще милее да го направи като са за малко? Аз каквото съм заречен на Пловдив, ще го направя. Хасково чака за обход. София също чака за последната част. Варна чака втори мост, в случай че не се направи, и тя колабира. Това мога да обещая, единствено ги ръгам " - съобщи Борисов.
Лидерът на ГЕРБ попита какво е направил за 9 години в президентството или арх. Иван Шишков като министър на районното развиване.
" Най-големия ми грях е, че научих българите да карат без пари. Отидат в Турция – заплащат, отидат в Гърция – заплащат. А тук - не " - призна Борисов. За следващ път разгласи, че връща ГЕРБ в дясно - да се харчат толкоз пари, колкото се изкарват. Тогава за Пловдив ще може да се възнамеряват 2 моста и Околовръстното.
Кметът е изискал поддръжка за Операта, само че Борисов съобщи, че първо ще се направи Околовръстното и след това - Опера. Припомни, че преди време е направена новата Пречиствателна станция на Пловдив за 250 милиона. " Ако ме питате - Пречиствателна или Околовръстно - отново ще кажа: Пречиствателна, тъй като всичко това са токсини " - разяснява той.
И показа спомен от близкото минало: " Аз направих Околовръстното на София. Имаше къщи на ВИС, качих се на един екскаватор и унищожих бензиностанцията. Дойде един прокурор – ще те задържам. Викам: пробвай. Той се повъртя, повъртя и си отиде. Но тогава беше Кольо Филчев. Вика: Трябва ли ти още един тракторист (багерист)? ".
Според Борисов, администрацията работи дейно, когато обстановката е спокойна.
" Защо сменят единствено Министерство на вътрешните работи и АПИ? Защо не сменят администрацията? За 1 месец смениха 2 районни министри и 3 шефа на АПИ. Администрацията работи мощно, когато е спокойна обстановката. Първата година се ослушват, втората и третата – работят на макс, четвъртата отново се ослушват. Сега се ослушват на 6 месеца. Сега наблюдават кой ще изчегъртат, кой ще пристигна. Всеки нов си води водач, секретарка, балдъзата. Затова като се каже постоянна партия, се има това поради. 130 милиона са единствено тези избори. Ами в случай че не създадем държавно управление? Още толкоз. 1 млрд евро в Пловдив ще свършат ли работа? " - сподели той и прикани на 19-ти април да се гласоподава с бюлетина 15.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




