Лед, действащ в Ел Ей за 2 -ри ден на фона на протести срещу нападенията на имиграцията
Властите в Съединените щати, разшириха интервенцията си за имиграция в региона на Лос Анджелис, Калифорния за втори ден след митинги в федерален център за задържане, които бяха посрещнати с полицейски сълзотворен газ и зашеметяващи гранати.
Персоналът на граничния патрул стоеше пред промишлен парк в град Paramount, облечен в Riot Gear and Bas Masks в събота, защото наблюдаващите се подиграваха.
„ лед [Имиграция и използване на митниците] Извън Paramount. Виждаме те за това, което сте “, разгласи жена посредством мегафон. „ Не сте добре пристигнали тук. “
Една ръка знак сподели: „ Никой човек не е противозаконен. “
Булевардът беше затворен за придвижване, защото граничният патрул на Съединени американски щати популяризира региона.
ICE арестува най -малко 44 души в петък след осъществяване на заповеди за търсене на голям брой места, в това число склад за облекла в това, което съперниците дефинираха като „ потискаща и гнусна паравоенна интервенция “.
Набезите бързо провокираха митинги и демонс...
Прочетете целия текст »




