Властите на немския град Мюнстер прекратиха предсрочно провеждащия се в

...
Властите на немския град Мюнстер прекратиха предсрочно провеждащия се в
Коментари Харесай

Намушкаха мъж на въртележката на панаир в Германия

Властите на немския град Мюнстер прекратиха предварително провеждащия се в града панаир откакто един мъж беше намушкан с нож на въртележката, заяви Асошиейтед прес.

Полицията заяви, че 31-годишната жертва и различен мъж са се скарали нощес, до момента в който са се возили на въртележка на панаира в Мюнстер. По време на разправията обвиненият е намушкал жертвата с нож. Въпреки опитите за реанимация, жертвата умира на място. По данни на полицията двамата мъже не са се познавали авансово.

Полицията към момента търси обвинения и различен мъж, който е бил с него по време на нападението, като и двамата са избягали.

Днес трябваше да бъде последният ден на панаира, само че градските управляващи са решили да го прекратят по-рано " от почитание към жертвата ", се споделя в изказване на Маркус Леве, кмет на 300-хилядния град.

Панаирът се организира три пъти годишно в Мюнстер. Според уеб страницата на уредниците той притегля до един милион гости годишно.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР