Включването на Нейтън Ейк в 88-ата минута помогна на Манчестър

...

Късната стачка на Нейтън Аке сложи край на шутката на Ман Сити срещу Спърс

Включването на Нейтън Ейк в 88-ата минута оказа помощ на Манчестър Сити да приключи шутката си на стадион Тотнъм Хотспър и да премине към петия кръг на ФА Къп след победа като посетител с 1-0.

Отборът на Пеп Гуардиола не съумя да означи в предходните си пет визити в дома на Спърс и този нежелателен връх изглеждаше да продължи, до момента в който Аке не съумя да успее да успее да успее отблизо разстояние, откакто Гулиелмо Викарио удари в ъгъла на Кевин Де Бройне.

>

Всички погледи бяха ориентирани към Де Бройне и плеймейкъра на Тотнъм Джеймс Мадисън след слабото първо полувреме и до момента в който първият оказа помощ за превъзмогване на задънената улица, нехарактерен гол за Сити ги изстреля до седма поредна победа.

90. ВЛЕЗЕ!!@NathanAke вкарва от близка отдалеченост при ъгъл!

— Манчестър Сити (@ManCity) 26 януари 2024 година

Отборът на Анже Постекоглу може да има малко недоволства и тази загуба на купата означав...