„Включих се в кампанията на Нана Гладуиш „Сърдечни приятелки”. Подкрепата

...
„Включих се в кампанията на Нана Гладуиш „Сърдечни приятелки”. Подкрепата
Коментари Харесай

Мая Манолова: Изживях кошмар, като чух диагноза ”рак”

„ Включих се в акцията на Нана Гладуиш „ Сърдечни приятелки”. Подкрепата и вдъхването на кураж на дами с такава диагноза е мъчно, само че е доста значимо. На мен персонално, когато получих тази диагноза - рак, ми оказа помощ поддръжката на моите близки ", показа Манолова пред Нова телевизия.

Тя добави, че за нея първите няколко дни са били най-големия призрачен сън. Терзаела се е от мисълта, че носи виновност за тази диагноза, че не е направила всичко, което е трябвало да направи. Била гневна на себе си.

"Нека да кажа на всички дами - отделете този половин час за обзор, в случай че не за себе си, то най-малко за околните си хора. Този половин-един час може да избави вашия живот”, съобщи още омбудсманът Мая Манолова.

А какви са другите борби на омбудсмана? Една от тях е за клас „ прослужено време”, които скараха бизнеса и синдикатите.

„ Този скандал е образец за това по какъв начин не би трябвало да се води разговор. Как обществените сътрудници не би трябвало да се отнасят един към различен. Аз съм изрично „ против” анулацията на спомагателното заплащане за прослужено време с един мотив – хората в България са задоволително бедни”, сподели още Мая Манолова.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР