вицепрезидентът на САЩ JD Vance се срещна с най -добрите

...
вицепрезидентът на САЩ JD Vance се срещна с най -добрите
Коментари Харесай

VP VP VANCE обсъжда трънливият въпрос за миграцията с Ватикана

вицепрезидентът на Съединени американски щати JD Vance се срещна с най -добрите дипломати на Ватикана, обсъждайки политически осъществявания въпрос за миграцията месеци откакто папа Франциск смъмри новата администрация на администрацията имиграционна позиция.

Vance, католик, който конвертира, организира това, което Ватиканът дефинира като „ сърдечни диалози “ с държавния секретар Кардинал Пиетро Паролин - Вторият най -висок чиновник на Светия трон след папата - и Пол Ричард Галахер, секретар на връзките с страни.

„ Имаше продан на отзиви по отношение на интернационалната обстановка, изключително във връзка с страните, наранени от войната, политическото напрежение и сложните филантропични обстановки, с изключително внимание към мигрантите, бежанците и пандизчиите “, се споделя в изказване на Ватикана.

Двете страни също подчертаха „ общият ангажимент за отбрана на правото на независимост на религията и съвестта “, сподели Ватикана.

През февруари папа Франциск разгневи Белия дом, откакто написа писмо до американски...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР