„Бракът и децата не са пречки“: Джей Ди Ванс критикува „Крайно левия“ на Марша за живот
Вицепрезидентът на Съединени американски щати Джей Ди Ванс се обърна към Марша за живота през 2026 година на 23 януари, като акцентира целите на администрацията в поддръжка на живота и даде обещание поддръжка за фамилиите в Съединените щати.
Ванс показа персонални вести с тълпата, наблягайки уговорката си към фамилията живот.
„ Уша и аз обявихме тази седмица, че чакаме четвъртото ни момченце и това ще бъде третото ни момченце. Така че ще приемем всички молебствия, които можете да дадете “, сподели той.
Той насърчи присъстващите да намерят наслада в тяхното покровителство: „ Гледайки тази навалица през днешния ден, наподобява, че сте приели това предложение доста драговолно, тъй като виждам радостни хора… красиви дребни деца с невероятни зелени шапки. “
Животът като подарък
Вицепрезидентът акцентира тематиката на марша, наблягайки на софтуерния прогрес в опазването на здравето, който пази живота.
„ Благодарен съм за софтуерните пробиви, които ни разрешиха да утвърдим и защитим живота – неща като...
Прочетете целия текст »




