Джей Ди Ванс: Няма шанс американски удар по Иран да въвлече САЩ в дълга война в региона
Вицепрезидентът на Доналд Тръмп - Джей Ди Ванс, съобщи в изявление за американския в. " Вашингтон пост ", че " няма късмет “ удар по Иран да въвлече Съединени американски щати в дълга война в района.
Прочетете още
" Що се отнася до концепцията, че ще бъдем въвлечени във война в Близкия изток години наред, няма късмет това да се случи “, сподели Ванс.
" Мисля, че всички ние избираме разновидността на дипломацията ", добави вицепрезидентът, отбелязвайки, че " в действителност зависи какво вършат и какво споделят иранците “.
Вчера в Женева се състоя третият кръг от договаряния сред Техеран и Вашингтон с посредничеството на Оман за иранската нуклеарна стратегия, написа Българска телеграфна агенция.
Преди тези договаряния Джей Ди Ванс сподели пред телевизия " Фокс Нюз ", че президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп към момента избира реализиране на дипломатическо решение с Иран.
След непреките диалози в Швейцария иранският външен министър Абас Арагчи съобщи, че това е била " най-интензивната " среща с американците и е маркиран " прогрес ".
По думите му диалозите със Съединени американски щати ще продължат в понеделник, като на този стадий изгледите за съглашение са " по-сериозни от преди ".
Прочетете още
" Що се отнася до концепцията, че ще бъдем въвлечени във война в Близкия изток години наред, няма късмет това да се случи “, сподели Ванс.
" Мисля, че всички ние избираме разновидността на дипломацията ", добави вицепрезидентът, отбелязвайки, че " в действителност зависи какво вършат и какво споделят иранците “.
Вчера в Женева се състоя третият кръг от договаряния сред Техеран и Вашингтон с посредничеството на Оман за иранската нуклеарна стратегия, написа Българска телеграфна агенция.
Преди тези договаряния Джей Ди Ванс сподели пред телевизия " Фокс Нюз ", че президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп към момента избира реализиране на дипломатическо решение с Иран.
След непреките диалози в Швейцария иранският външен министър Абас Арагчи съобщи, че това е била " най-интензивната " среща с американците и е маркиран " прогрес ".
По думите му диалозите със Съединени американски щати ще продължат в понеделник, като на този стадий изгледите за съглашение са " по-сериозни от преди ".
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




