Витоша (Бистрица) удари с 2:1 дублиращия състав на ЦСКА 1948

...

Витоша взе три точки срещу лидера

Витоша (Бистрица) удари с 2:1 дублиращия състав на ЦСКА 1948 на стадиона в Бистрица. По този метод момчетата на Николай Христозов взеха значими три точки в битката за оцеляване. Стивън Славков даде задатък на " тигрите " с превъзходен гол още в четвъртата минута. Той се разписа с хубав диагонален удар в далечния ъгъл, с който не даде късмет на вратаря Генадий Ганев.

В 72-ата минута " алените ", които са водачи в класирането на Втора лига, изравниха. Точен беше централният нападател Мариян Тонев от дузпа. Три минути преди края на постоянното време Кристиян Кочилов също не сбърка от бялата точка, с цел да донесе успеха на домакините.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.