Виртулна симулация, простираща се в три тематични сета - всеки

...
Виртулна симулация, простираща се в три тематични сета - всеки
Коментари Харесай

Филип Морис България представи премиерата на IQOS ILUMA i Electric Purple на българския пазар

Виртулна симулация, разпростряла се в три тематични сета - всеки със своите темп и сила, трансформира петъчната вечер на 13 март в същинско премеждие за най-лоялните консуматори на IQOS в София. Динамичният сетинг на събитието в хотел Маринела предложи на гостите разнообразни по тип страсти, потапяйки ги в интерактивна симфония от картини, звуци и цветове, изобразяващи разнообразни естествени, градски и културни знаци.

Изживяването „ Electric Dreams “ беше споделено от редица известни персони, които се потопиха в атмосферата на вечерта и станаха част от нейния темп и сила. Сред гостите бяха Ива Екимова, Ивелина Чоева, актрисата Екатерина Лазаревска, телевизионният водещ Ники Кънчев, Жоро Пентаграма, Антония от Knapp, Кристина Патрашкова, Галя Щърбева, Камен Алипиев-Кедъра, Йордан Петков от Kitch, режисьорът Зоран Петровски и доста други. Георги Милков, който описа пред медиите три от своите, събирани по време на многочислените му пътувания истории, оцветени в лилаво-пурпурен цвят, както и Венци Венц – дипломат на акцията, също бяха част от страстта и динамичността на петъчната вечер.

Глобалната самодейност „ Electric Dreams “ е основана, с цел да отпразнува ролята на IQOS като притежател на пулса на нововъведенията, технологиите и любознанието от споделените преживявания, както и да пресъздаде концепцията за придвижване, естетика и откривателство като метафора на трансформацията на Филип Морис Интернешънъл към бездимни други възможности.
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР