Винаги съм държал на това да не се вдигат данъците.

...
Винаги съм държал на това да не се вдигат данъците.
Коментари Харесай

Асен Василев: Няма да подкрепим правителство на ПБ

" Винаги съм държал на това да не се подвигат налозите. Що се отнася до разходната част на бюджета, несъмнено всички рационални ограничения би трябвало да бъдат подкрепени ", сподели още той.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР