Виляреал се добра до точката в домакинството си срещу Реал

...

Александър Сьорлот извоюва точката за Виляреал срещу Реал Мадрид в осемголов трилър

Виляреал се добра до точката в семейството си против Реал Мадрид в мач от предпоследния кръг на Ла Лига. " Жълтата подводница " губеше с 4:1 до 48-та минута, само че Александър Сьорлот износи тима на гърба си, вкарвайки всички четири гола.

Арда Гюлер вкара четвъртия си гол в последните си пет мача за състезание в 14-та минута, а Хоселу удвои преднината на " Белия балет " след половин час игра.

Норвежецът Сьорлот понижи изоставането на домакините в 39-та минута, само че до края на полувремето Лукас Васкез и турчина Гюлер още веднъж бяха точни, с цел да създадат резултата 4:1 в интерес на гостите.

Във второто полувреме стартира шоуто на Александър Сьорлот. Норвежецът наниза три гола в границите на осем минути, от 48-ма до 56-та, с цел да изравни резултата.

До края на конфликта " Жълтата подводница " имаше няколко положителни положения да извърши вълшебен поврат, само че първенците удържаха на напрежението.

Виляреал ще приключи сезона на осмата позиция в края на сезона, до момента в който Реал Мадрид предварително си обезпечи купата в Ла Лига преди четири кръга.