Виляреал постигна убедителна победа над Елче в испанската Ла Лига,

...

Виляреал прегази Елче в Ла Лига

Виляреал реализира безапелационна победа над Елче в испанската Ла Лига, налагайки се с 4:0.

" Жълтата подводница " реши мача още през първото полувреме, когато в границите на 10 минути се разписаха Жерард Морено в 26-та минута и Джовани Ло Селсо затова в 36-та минута.

След почивката Виляреал понижи оборотите, само че въпреки всичко нанесе своя двоен удар в самия завършек на мача.

В 89-ата минута Франсис Коклен направи преднината на домакините класическа. Дълбоко в добавеното време крайното 4:0 оформи Хосе Моралес.

Виляреал има 10 точки от 4 мача и заема третото място в класирането, като отстъпва на Барселона единствено по голова разлика. Елче пък се свлече на предпоследната 19-а позиция.

| 4-0 ⏱ 90'+4' | ¡FINAL en el Ciutat!

¡El Submarino vuelve a dar toda una lección de solidez y se lleva su tercera victoria en cuatro partidos con los goles de,, &!