Виктория Волей (Пловдив) загуби от участника в Суперлигата - Левски

...

Виктория Волей загуби от Левски София във втората си контрола

Виктория Волей (Пловдив) загуби от участника в Суперлигата - Левски София, втората си контрола от подготовката за новия сезон в мъжката Висша лига по волейбол.

Възпитаниците на треньора Атанас Митрев отстъпиха на по-опитния си противник с 0:6 (23:25, 10:25, 19:25, 19:25, 18:25, 19:25) гейма в другарски мач. Спарингът се организира в София, като двата треньорски щаба авансово се бяха разбрали да се играят 6 гейма.

Припомняме, че в първата инспекция Виктория Волей победи Берое (Стара Загора) с 3:1 гейма.

„ Аз съм удовлетворен от контролата, тъй като момчетата се стараха. Ясно е, че противникът ни е по-класният отбор “, съобщи за формалния уебсайт на Виктория Волей треньорът Атанас Митрев.

Следващите контроли за Виктория Волей ще са по време на приятелския шампионат, който ще се организира на 29, 30 септември и 1 октомври в зала „ Строител “ в Пловдив. В него съперники ца „ викторианците “ ще са домакините от ВК Строител (Пловдив), Арда (Кърджали) и Берое (Стара Загора).