Виктория Томова ще доиграе утре срещата си от втория кръг

...
Виктория Томова ще доиграе утре срещата си от втория кръг
Коментари Харесай

Виктория Томова ще доиграе утре срещата си от втория кръг на квалификациите на турнира по тенис в Бирмингам

Виктория Томова ще доиграе на следващия ден срещата си от втория кръг на квалификациите на шампионата по тенис на трева в Бирмингам (Англия) с награден фонд 259 203 $.

Първата реката на България, която е седма сложена, отстъпва с 3:6, 0:1 пред номер 4 в схемата на пресявките Сиюй Ван (Китай). Двубоят беше пресечен за повторно поради дъжд след 40 минути игра при започване на втория сет и не съумя да се възобнови. Домакините оповестиха, че срещата ще се доиграе на следващия ден.

Заемащата 79-та позиция в ранглистата на УТА Томова има обезпечени досега 12 точки за международната класация и 2075 $, а при триумф против Ван ще се класира за главната скица на шампионата.

Вчера българката се наложи над участващата с " уайлд кард " представителка на домакините Еден Силва с 3:6, 6:2, 6:4 за 1 час и 49 минути.




Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР