Виктория Томова отпадна във втория кръг на в Париж. Софиянката

...
Виктория Томова отпадна във втория кръг на в Париж. Софиянката
Коментари Харесай

Виктория Томова отпадна от олимпийските игри

Виктория Томова отпадна във втория кръг на в Париж. Софиянката загуби с 1:2 сета, 7-6(5), 4-6, 1-6 от американката Ема Наваро.

Българката завоюва първия сет в тайбрек след 7:4 точки. Частта можеше да отиде в актива на Томова и по-рано, откакто тя сервираше за сета при 5-4 гейма и пропусна две точки за спечелването ѝ.

Втората част също беше равностойна. Наваро проби в петия гейм, само че Виктория Томова незабавно направи рибрейк. Следващият, седми гейм, беше основен за развоя на мача. На личен сервис най-хубавата българскат тенисистка сега имаше три следващи точки за спечелването на подаването си. Тя обаче не съумя да го направи и Наваро проби за 3-4. После тя затвори частта без проблеми.

В третия сет Наваро небрежно поведе с 5-0, откакто три пъти взе подаването на българката. Томова взе един гейм, само че нямаше сили за повече.
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР