Виктория Томова отпадна във втория кръг на сингъл на силния

...

Вики Томова отпадна от световната номер 4

Виктория Томова отпадна във втория кръг на сингъл на мощния шампионат по тенис WTA 1000 шампионат на твърди кортове в Ухан (Китай) с награден фонд 3.22 милиона $.
Прочетете още
Първата ракета на България загуби от поставената под №4 в схемата Коко Гоф (САЩ) с 1:6, 2:6. Срещата продължи час и 16 минути.

Томова започва дуела с пробив, само че по-късно четвъртата в международната класация Гоф взе 10 следващи гейма по пътя си към крайната победа в първия мач посред им. Американката реализира седми следващ триумф в Тура, откакто през предходната седмица завоюва друго съревнование от сериите WTA 1000 в китайската столица Пекин, с цел да заслужи втора купа за сезона и осма в кариерата си.

Българката проработи 20 714 $ и 65 точки за класацията на WTA, в която заема 48-ото място.

Източник: trafficnews.bg