Виктория Пилзен 1 : 0 ЦСКА 49′ Тежък сблъсък на

Виктория - ЦСКА, равностойна игра през второто полувреме

Виктория Пилзен

1: 0

ЦСКА
 49′
Тежък конфликт на Жеферсон с неприятелски футболист след ъглов удар за ЦСКА. Държи се за ухото и след намесата на лекарския екип напуща терена.
46′

46′ 45′
Начало на вторите 45 минути.
45+1′
Край на първото полувреме.
45′
Брак в дейностите на ЦСКА последните минути, обикновени неточности при подаванията.
43′
Домакините имаха искания за дузпа, момент по-късно трима на трима " армейците " изпуснаха супер късмет, Вилдсхут се засуети с топка в крайници, пробвайки да меша целия тим.
42′
Серия ъглови удари пред Бусато.
37′  Снимка 543801
Източник:
36′
Бусато лови удар от далечно растояние.
35′
Домакините владеят повече топката - 61%.

Головите обстановки са 5:4, а точните удари 2:2.
32′
Неуверен Бусато мазета подла топка с една ръка право в тила на собствен съотборник, корнер.
30′
Първият картон е за Кайседо.
29′  Снимка 543800
Източник:
28′
Центриране на Кери отляво след осъществяване на фаул, двама негови съотборници се разминаха с топката пред погледа на Хрушка.
26′
Бусато с положително излизане, бразилецът се хвърля на шпагат и чисти във значим миг пред нападателя на домакините.
25′
Мазику с мощен пробив отляво. Имаше късмет да стреля, сходен гол означи на Осиек в София, той обаче реши да търси Кери, който прати топката право в ръцете на вратаря.
21′
Нов момент на тотална липса на централизация в отбраната на ЦСКА. В последния миг защитник протегна крайник и почисти пред погледа на Бусато.
17′
Греда!

Страхотен пробив на Вилдсхут приключи с отличен изстрел, само че единствено гредата избави домакините.
16′ 15′
Българската защита се оправя, само че остава напрежение пред вратата на Бусато. Скандалният гол смути " армейците ".
10′
ГОЛ!

Виктория повежда. Милан Хавел открива резултата, откакто негов съотборник бе изтърван отдясно, само че преди да продължи офанзивата той бе в нередовна обстановка. Чиста засада...

ВАР в този шампионат няма.
9′  Снимка 543796
Източник:
8′
Удар на Кери минава в страни от вратата.
8′
3′
Първи прецизен удар. След неточност на Турицов Бусато трябваше да се намесва.
2′
Шумна поддръжка от трибуните.
1′

1′
Начало на мача.
1′  Снимка 543795
Източник:
Състав 16. Алеш Хрушка 1 Гусатво Бусато 14. Радим Резник 19. Иван Турицов 35. Филип Каша 2. Юрген Матей 4. Лудек Перника - капитан 26. Валентин Антов - капитан 24. Милан Хавел 18. Брадли Мазику 39. Доминик Яношек 3. Жеферсон 20. Павел Буха 21. Амос Юга 50. Адриел Ба Луа 8. Греъм Кери 31. Павел Шулц 30. Яник-Сони Вилдсхут 18. Йон Москера 9. Жорди Кайседо 15. Томас Чори 10. Георги Йомов Треньор Михал Билек Стойчо Младенов Резерви 13. Мариан Тврдон 12. Алекс Божев 36. Жиндрих Станек 25. Димитър Евтимов 5. Жоел Каямба 6. Жуниор Нзила 11. Матей Хубш 11. Хамза Чатакович 19. Михал Хлавати 14. Митко Митков 21. Симон Фалта 15. Тибо Вион 22. Якуб Брабец 16. Асен Дончев 26. Лукаш Матейка 17. Бисмарк Чарлс 66. Мирослав Качер 20. Християн Петров 23. Ахмед Ахмедов 29. Томас Лам
Виктория (Пилзен) приема ЦСКА в първи плейофен дуел за влизане в груповата фаза на Лига на конференциите. Двубоят на " Досан Арена " стартира в 20:00 часа.

" Червените " започнаха от втория квалификационен кръг и се промъкнаха на косъм против Лиепая. Столичани продължиха напред след два безобразни мача и триумф на дузпи. След това бе отхвърлен Осиек със солидно показване.
 ЦСКА организира последна подготовка преди мача с Виктория

Вижте упования стартов състав на " алените "

В същото време обаче и Виктория (Пилзен) не може да се похвали с изключително впечатляващи мачове в шампионата досега. Във втория квалификационен кръг чехите отстраниха Динамо (Брест) след две победи с 2:1. В третия кръг пък имаха много огромни компликации против Дъ Ню Сейнтс, като изгубиха първия мач в Уелс с 2:4, а по-късно завоюваха реванша с 3:1 и отстраниха противника си чак след осъществяване на дузпи.

Чехите са доста умел турнирен войник и ЦСКА би трябвало доста да внимава. Възпитаниците на Михал Билек имат единствено една загуба на своя стадиона в Европа в последните си 15 мача (12 победи, 2 равенства и 1 загуба). Поражението е от Реал (Мадрид).
 Стойчо Младенов: ЦСКА е в Пилзен за добър турнирен резултат

Ето какво показа треньорът на ЦСКА

Очаква се Хрушка да застане на вратата на Виктория. Пред него в защита най-вероятно ще играят Хавел, Перница, Брабец и Хибш. Яношек ще е в ролята на отбранителен халф, а пред него ще работят Буха и Шулц. По двете крила ще нападат Ба Луа и Москера, а нападението ще води Богел.

Треньорът на " алените " няма да прави промени по състава си. Под рамката ще застане Бусато. Карето в защита пред неуверения бразилец ще включва Турицов, Антов, Матей и Мазику. В средата на терена ще работят Жеферсон и Юга, а пред тях в ролята на плеймейкър ще е Кери. Вилдсхут и Йомов ще атакуват по крилата, а на върха на офанзивата ще е Кайседо.
 Михал Билек: Силата на ЦСКА е в чужденците, имаха девет в титулярния състав в последния мач

" Ние не сме отлагали никакви срещи, тъй като по този начин считаме, че ще навлезем в игрови темп "

В София останаха Гълъбов и Бай. Варела към момента не е подготвен за игра, а Кох е навън до края на годината. Последното ново попълнение Томас Лам бе картотекиран за срещите с Виктория, само че ще се появи в игра единствено в краен случай.

АНГЕЛ ДОМУСЧИЕВ и КРАСИАН МИТЕВ , пратеници на ТОПСПОРТ в Пилзен, Чехия.