Виктор Димчев Снимка: фейсбукВиктор Димчев, фейсбукЗабелязвам, че в последно време

...
Виктор Димчев Снимка: фейсбукВиктор Димчев, фейсбукЗабелязвам, че в последно време
Коментари Харесай

За какво им е на Бойко и Делян да продават държавата, нали я притежават по презумпция

 Виктор Димчев Снимка: фейсбук

Виктор Димчев, фейсбук

Забелязвам, че напоследък мантрата, измислена от кръговете на Държавна сигурност, Разузнавателно управление на Министерството на нар и останалите разведки от Народна република България, е „ България е владеене на Бойко и Делян “.
Разбира се, двамата са наричани с всички обидни имена, които, в случай че използваш за някоя дебела лесбийка от Капитал (впрочем Капитал е „ либерален “ вестник, кръстен инцидентно на разказ от Маркс, списван от „ наследник “ наследник на Държавна сигурност сътрудник, поръчан от „ десния “ Костов, който продаде половината страна на руснаците), ще получиш ругатни и каузи, ненавист и свирепост.

Все едно, оставяме настрани непрекъснатите партийни обвинявания от страна на децата на Държавна сигурност, които през днешния ден ръководят столицата, Варна, опозицията и какво ли не – всички те Пожарна охрана СЛУЧАЙНОСТ са грабили от Народна република България, след това са приватизирали при Виденов и Костов, само че в този момент са честни и могат да назовават всеки всевъзможен.

Друго ми е необичайно – по какъв начин хем Бойко и Делян ръководят страната, хем търпят да бъдат обиждани непрекъснато, хем непрекъснато се постанова да продават нещо и да въртят още далавери, за да… имат страната. Та нали те я имат по хипотеза? За какво им е да я продават, щом е тяхна?

Лъжата е за елементарни хора, на нея се връзват елементарни хора, които не мислят, повтаряна непрекъснато от политическите аватари на заплати в Народно събрание, потретвана от платените поръчкови медии, които служат на децата на Държавна сигурност, преповтаряна от „ интернационалните сътрудници “, до един по линия на Съюз на съветските социалистически републики и сходните на Люманите медии, които бяха обичаните представени от „ Работническо дело “ западни медии, просто тъй като са органи на районните компартии.

Та в този момент разбирате ли, че ви манипулират, ментосват и употребяват като овце на заколение?

Блейте, уважаеми.

Източник: breaking.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР