Между бомби и спирания на тока, иранците са в капан на задълбочаваща се криза
Вижте всички тематики Връзката е копирана! Следвайте
Улиците на Техеран са злокобно тихи - до момента в който не избухнат бомбите.
" Чувствате се като нереален град. Никой не идва и не си отива. Чувствате се като безчувствен град, зомбита - като ходещи мъртви - в случай че видите някой по улиците ", сподели един 30-годишен гражданин на Техеран пред CNN в петък сутринта, часове след интензивни въздушни удари над иранската столица за шести ден.
Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




