Главният готвач на Noma, носител на звезда Мишлен, подава оставка след обвинения в злоупотреба
Вижте всички тематики Връзката е копирана! Следвайте
Главният готвач и съосновател на Noma, един от най-високо оценените заведения за хранене в света и притежател на три звезди Мишлен, подаде оставка след обвинявания, че е малтретирал физически и психически личен състав.
Рене Редзепи разгласи в обществените медии в сряда, че се отдръпва от управлението на ресторанта в Копенхаген.
Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




