Нямам нищо против да загубя топката си тук: Защо не е нужно да харесвате голфа, за да обичате Мастърс
Вижте всички тематики Връзката е копирана! Следвайте
Джак Никлаус споделя, че го побиват тръпки, когато кара по Магнолия Лейн в Националния голф клуб в Аугуста, и аз знам тъкмо какво усеща за свещените места, където се играе The Masters всеки април. Като множеството гости на Аугуста, аз съм тук за голф, само че прецизно поддържаният пейзаж, пъстър с живи цветове, наподобяващи палитра на Винсент Ван Гог, постоянно ми стопира дъха.
Ако в миналото имам задоволително шанс да го играя, това е голф игрище, където нямам ни...
Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




