Вижте всички теми Връзката е копирана! Следвайте Джак Никлаус казва,

...
Вижте всички теми Връзката е копирана! Следвайте Джак Никлаус казва,
Коментари Харесай

Нямам нищо против да загубя топката си тук: Защо не е нужно да харесвате голфа, за да обичате Мастърс

Вижте всички тематики Връзката е копирана! Следвайте

Джак Никлаус споделя, че го побиват тръпки, когато кара по Магнолия Лейн в Националния голф клуб в Аугуста, и аз знам тъкмо какво усеща за свещените места, където се играе The Masters всеки април. Като множеството гости на Аугуста, аз съм тук за голф, само че прецизно поддържаният пейзаж, пъстър с живи цветове, наподобяващи палитра на Винсент Ван Гог, постоянно ми стопира дъха.

Ако в миналото имам задоволително шанс да го играя, това е голф игрище, където нямам ни...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР