1 хоспитализиран след стрелба, включваща агенти на ICE при спиране на трафика в Централна Калифорния
Вижте всички тематики Връзката е копирана! Следвайте
Агенти на имиграционните и митническите служби са взели участие в пукотевица, която изпрати един човек в болница, до момента в който правиха целенасочена спирка на трафика в централната котловина на Калифорния, заяви организацията във вторник.
Служителите на ICE са стреляли отбранително, откакто лицето, което са спрели, се е пробвало да прегази сътрудник, сподели изпълняващият длъжността шеф на ICE Тод Лайънс в изказване, споделено с CNN от Министерството на вътрешната несъмнено...
Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




