Ибрахим Карахасан: Доган си отива. В този двубой Пеевски печели засега
„ Вижда се, че Доган си отива. В този дуел Пеевски печели към този момент. АПС са в маргинална позиция и желаят да заявят порция от баницата. Привидно те поддържат тази коалиция, само че са в дълбока изолираност и това не им харесва. “ Това сподели журналистат Ибрахим Карахасан – Чънар.
„ Вчера Делян Пеевски сподели, че са един файтон хора и няма да повлияят на вота на съмнение тази седмица. Той надвива в това противоборство и той е нужен на тази коалиция, с цел да оцелее, когато Делян Пеевски реши да се еманципира, доста хора предвидиха, че и него ще го сполети орис на отлюспване, само че го подцениха “, добави той.
„ Вижда се, че Доган си отива. В този дуел Пеевски печели към този момент. “
„ Говори се, че част от АПС ще се отделят и ще отиват към Пеевски. Нещата ще застанат на алена линия за санитарния най-малко на АПС и за тяхното неглижиране въобще в Народното събрание като партийна група. Говорим за роене. Ако преминат няколко души от другата страна на барикадата, това ще бъде сигнал, че Делян Пеевски продължава да води в класирането. Другата страна ще продължава да се маргинализира. В някои от бастионите на Движение за права и свободи в Делиормана, измежду партийните структури на Доган, се приказва за роене “, счита Чънар.
напомня, че „ Алианс за права и свободи ” – Движение за права и свободи привиква изключителна среща през днешния ден, с цел да реши дали ще продължи да поддържа кабинета „ Желязков ”. До ескалация на напрежението се стигна поради назначенията в регулаторите.
„ Алианс за права и свободи “- Движение за права и свободи РЕШАВА дали ще поддържа кабинета „ Желязков ”
Източник: БНР
Още вести четете в: България, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News




