Вихрен Сандански победи с 6:0 като гост Малеш-Микрево в среща

...

Вихрен вкара 6 на Малеш за купата на АФЛ

Вихрен Сандански победи с 6:0 като посетител Малеш-Микрево в среща от шампионата за купата на АФЛ. Срещата бе отсрочена и се игра в този момент поради ангяжиментите на Вихрен и в шампионата за купата на България.

Наставникът на гостите Ивайло Василев даде късмет на доста млади футболисти и такива,които играят по-рядко. Един от дебютантите - Рафаил Пърликов вкара и хубав гол с глава две минути преди края. А 15-годишната вяра на клуба Емил Найденов изведе тима с капитанскта лента. Той вкара гол,но и пропусна дузпа още в 5-тата минута.

Попаденията в мача вкараха Найденов и Яни Тусонджиев преди почивката, а след паузата се разписаха Танги Лоншел,Леандро Силва/2/ и Пърликов. Силва несъмнено бе и най-хубавият на терена,като едното му попадение бе от дузпа. Срещата в Микрево изгледаха спонсорът на Вихрен Коко Динев, кметът на община Струмяни Емил Илиев и доста футболни хора. В идващия кръг от шампионата Вихрен ще гостува на различен аматьорски тим - Спартак Склаве.