Вихрен Сандански победи с 3:2 дубълът на ЦСКА-София с 3:2

...

Вихрен пречупи дубъла на ЦСКА-София-2

Вихрен Сандански победи с 3:2 дубълът на ЦСКА-София с 3:2 в отсрочена среща от Югозападната Трета Лига -група 2. Домакините започнаха вихрено мача и поведоха с 2:0 още до 9-тата минута. Точни с удари с глави бяха опитният Александър Якимов и младият централен бранител Рафаил Пърликов.

Много силнов тези минути игра Лео Силва. Едва тогава футболистите на Стамен Белчев заиграха доста по-атакуващ футбол и в 27-мата минута Йоан Бауренски изведе Марк-Емилио Папазов на стрелкова позиция, а бързоногият техничар надбяга противниковата защита и с прекрасен изстрел понижи на 1:2.

Две минути преди почивката Алесандро Николов подаде към Мартин Сотиров, който изравни резултата след прекрасен завършващ удар с глава, съобщи pirinposrt.com.

По този метод двата състава се отдръпнаха към съблекалните при тъждество 2:2. През вотората част футболистите на Вихрен натиснаха своя противник, само че мъчно стигаха до голови положения.

Домакините имаха искания за две неотсъдени дузпи,гостите също имат своите искания към рефера. Десет минути преди края другият централен бранител на Вихрен – Раиф Мурадов вкара победният гол за тима си. Веднага по-късно Илиан Антонов от ЦСКА-София -2 се изкара втори жълт картон и тима му приключи мача с човек по-малко

Източник: struma.com