Вихрен победи с 4:1 Гранит (Владая) в среща от 21-вия

...

Вихрен с нова победа у дома

Вихрен победи с 4:1 Гранит (Владая) в среща от 21-вия кръг на Югозападната Трета лига. По този метод тимът от Сандански продължи със мощната си серия вкъщи и няма загуба като хазаин от началото на сезона.

Домакините на процедура вкараха всички попадения в срещата. Те поведоха с голове на Рафаил Пърликов в 25-ата и Удоджи в 32-рата минута, само че малко преди почивката гостите означиха гол, след Валери Георгиев не съумя да отбие удар от голлинията.

Попадения на Флавио в 73-ата и на Даниел Пехливанов в 86-ата минути офрмиха крайното 4:1.

В идващия кръг Вихрен гостува на Оборище, като мачът е от доста огромно значение и за двата тима. Гранит (Владая) пък приема Пирин (Разлог).

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.