Вихър (Славяново) спечели с 2:1 контролата срещу Спартак U17 в

...

Вихър с минимална победа над Спартак U17

Вихър (Славяново) завоюва с 2:1 контролата против Спартак U17 в Плевен. Заслужен триумф за третодивизионния отбор с оглед събитията на терена. Защитникът им Светослав Кръстев сгреши, плевенски нападател излезе очи в очи със Светлин Линев и откри резултата в средата на първото полувреме. Още две голови благоприятни условия сътвориха футболистите на Спартак до почивката, само че не съумяха да ги материализират. Славяновският отбор пропиля един късмет. В 58-ата минута Жулиен Бенков организира независим рейд, преодоля двама противници и изравни резултата. Малко по-късно Християн Петков обезпечи успеха за Вихър с удар по диагонала.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.