Вихър (Славяново) спечели гостуването си на Партизан (Червен бряг) с

...

Вихър и Партизан си вкараха пет пъти

Вихър (Славяново) завоюва гостуването си на Партизан (Червен бряг) с 3:2. Това бе първата контрола за противниците от началото на подготовката. В нея като старши треньори дебютираха Любомир Иванов отпред на домакините, Николай Боянов пък за първи път водеше противника. Отличен мач за неговия тим. В 15-ата минута Евгени Систов вкара с шут от воле. След още толкоз време Константин Генков удвои от дузпа, отсъдена за нарушаване против Иван Иванов. До почивката Иванов, Генков и Систов можеха да се разпишат по един път. През второто полувреме домакините понижиха от дузпа посредством Калоян Тодоров. След това вихърци направиха още няколко пропуща. В 75-ата минута обаче Йоан Петков осъществя – 1:3. После юношата Калоян Димитров застана на вратата на отбора от Славяново и малко преди края позволи неточност от която се възползва Леон Илиев за 2:3.