Вихър (Славяново) подчини Левски (Левски) само с 1:0 в мач

...

Дузпи, греди и само 1:0 за Вихър срещу Левски

Вихър (Славяново) подчини Левски (Левски) единствено с 1:0 в мач от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Константин Генков бе прецизен в 30-ата минута с удар от далечна отдалеченост. Очакваният погром над новобранеца се размина. Вината за това е на домакините. Всяка тяхна офанзива всяваше суматоха у противника, само че топката по този начин и не влизаше в мрежата. Всички играчи на Вихър се изредиха да пропущат, даже по няколко пъти.

Над всички в тази ранглиста бе Евгени Систов, който не вкара два пъти от дузпа. Десетина минути преди края съотборника му Иван Иванов бе фаулиран в наказателното поле на левскарите. Систов извърши дузпата, само че вратаря избави. Реферът повтори осъществяването и Систов отново не съумя да преодолее стража на гостите. Преди това Любомир Борисов, Йоан Петков и Генков уцелиха гредите. За цялостен мач левскарите не организираха нито една офанзива към отсрещната врата.
Северозападна Трета лига 12 кръг, неделя 21 октомври  Вихър (Славяново) 1:0краен резулат  Левски 2007 (Левски)