Вихър (Славяново) надигра Пещера в село Галата с 2:1 в

...

Вихър победи Пещера , Росен Емилов спасил от линч играещия президент на гостите

Вихър (Славяново) надигра Пещера в село Галата с 2:1 в среща от 19-ия кръг на Северозападна Трета лига. Янислав Иванов откри резултата в средата на първата част след подаване на Жулиен Бенков. Радослав Радославов изравни с диагонален удар малко след почивката. В 72-ата минута Кристиян Григоров смъкна с глава центрираната от корнер топка към Тони Паликрушев и той донесе успеха. Домакините имаха късмет най-малко за точка. След удар от фаул на капитана Юлиян Младенов, Светлин Линев мазета топката в гредата. Славяновският пазач избави и дузпа на Славей Желев в края на мача. Именно вратаря Светлин Линев, който е и президент на Вихър споделя за случилото се след последния съдийски сигнал.
 Пещера (Галата): Преследваме най-благоприятен резултат против Вихър Пещера (Галата): Преследваме най-благоприятен резултат против Вихър
„ Днес за следващ път се уверихме, че в село Галата не би трябвало да се играе футбол. След мача първи излязох от съблекалнята, дружно със съотборника ми Янислав Иванов. Тръгнах към паркинга и ми се нахвърлиха към 30 души. Удряха ме, до момента в който пристигна някогашния футболист и шеф в клуба на Пещера Росен Емилов. Той и още един човек застанаха с телата си да спрат бабаитите. Удариха и Янислав Иванов. Просто ние излязохме първи от нашата съблекалня. Добре, че другите момчета от тима ни закъсняха с цел да не ги бият. Нямам пояснение за тази реакция. Отборът на Пещера няма виновност, нито пък хората от скамейката им. Не съм реагирал и към съдиите, които очевидно ни ощетяваха от самото начало. Не съм дал мотив за каквато и да било разпра, изключително на публиката “, разяснява Линев пред Sportal.bg.
 Вихър: Уважаваме противника, само че излизаме да го победим Вихър: Уважаваме противника, само че излизаме да го победим