Видео, на което е заснет един от автомобилите на Димитър

...
Видео, на което е заснет един от автомобилите на Димитър
Коментари Харесай

Бербатов се разхожда с пистолет из София

Видео, на което е сниман един от колите на Димитър Бербатов, провокира вълна от мнения в интернет пространството, оповестява бТВ.

Поводът за тях се оказа съществуването на огнестрелно оръжие в автомобила. Пистолетът е оставен без контрол, на седалката до шофьорското място. Автомобилът е паркиран на ул. Велико Търново 27 в центъра на София, а Бербатов не се вижда в близост.
 Бербатов: Купих си револвер и пушка, първо гръмнах в колата, а след това сложих бутилка на улицата и стрелях от балкона Бербатов: Купих си револвер и пушка, първо гръмнах в колата, а след това сложих бутилка на улицата и стрелях от балкона
Това се случва по-малко от месец, откакто някогашният капитан на националния тим по футбол и един от най-хубавите нападатели в Европа от близкото минало бе определен за консултант по спортните въпроси на премиера в служебното държавно управление - Андрей Гюров.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР