Везенков идва за мач с Олимпиакос в Арена 8888 Баскетболната

...
Везенков идва за мач с Олимпиакос в Арена 8888 Баскетболната
Коментари Харесай

Официално: Евролигата одобри завръщането на Апоел Тел Авив в София

Везенков идва за мач с Олимпиакос в " Арена 8888 "
Баскетболната Евролига разгласи формалното завръщане на домакинските мачове на израелския Апоел Тел Авив в шампионата на българска земя, а точно - в " Арена 8888 " в София.

" Евролигата утвърди различни места за осъществяване на останалите домашен мачове от постоянния сезон 2025/2026 и домакинските мачове от шампионата Еврокъп на израелските тимове Апоел Тел Авив, Макаби Тел Авив, Апоел Йерусалим и Дубай Баскетбол, в сходство с актуалната обстановка в района ", осведомиха от организацията.

" Апоел Тел Авив ще играе домакинските си мачове в българската столица София, Макаби Тел Авив ще одобри противниците си в зала " Александър Николич " в сръбската столица Белград, а Дубай Баскетбол ще организира семействата си в " Зетра Арена " в босненската столица Сараево ", се показва в известието във връзка участниците в Евролигата.

На 9 април Апоел ТА би трябвало да одобри Олимпиакос на Александър Везенков.

Апоел Йерусалим, който се състезава в Еврокъп ще играе всичките си домашен мачове от шампионата в зала " Ранко Жеравица " в Белград.

" Евролигата ще продължи да следи развиването на обстановката, като в същото време поддържа връзка с всички заинтригувани страни и ще разгласи всички промени по отношение на гореспоменатите решения, ако обстановката в района се промени.

Понастоящем Евролигата прави оценка най-хубавите разновидности за пренасрочване и/или пренасяне на мачовете с присъединяване на тимове, наранени от отсрочените мачове от 21-ви и 30-ти кръг. Допълнителна информация ще бъде оповестена през идващите дни ", прибавиха от лигата.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР