Ветераните и ще пропуснат двубоя между и в Серия “А”

...

Фиорентина без Рибери срещу Милан

Ветераните и ще пропуснат дуела сред и в Серия “А” в събота, откакто получиха травми през миналия уикенд. Двамата напуснаха терена наложително.

Ибрахимович, който вкара два гола при успеха на Милан против с 3:1 като посетител беше сменен в 79-ата минута. Той е с мускулна контузия на лявото бедро и се чака да отсъства сред 10 дни и месец.

Рибери беше сменен малко преди края на първото полувреме поради мускулен проблем в бедрото при загубата на Фиорентина с 0:1 от новака.

Очаква се 39-годишният Ибрахимович да не играе и в срещите от шампионата Лига Европа против и Селтик. 37-годишният Рибери “започна възобновяване и положението му ще бъде преценено в идващите няколко дни ", оповестиха от Фиорентина. Серия А 8 кръг, неделя 22 ноември  Фиорентина 0:1краен резулат  Беневенто