Ветеранът шпионин Ванеса Лойд е назначена за временен шеф на канадската разузнавателна служба
Ветеранът от разузнаването Ванеса Лойд е назначена за краткотраен шеф на канадската работа за сигурност и разузнаване за шест месеца или до назначението на нов шеф на CSIS.
Министърът на публичната сигурност Доминик Льоблан разгласи назначението й в петък, като похвали ветерана от CSIS.
„ Г-жа. Лойд показва незабравим ангажимент да пази Канада, канадците и нашите ползи през 26-годишната си кариера в Канадската работа за разузнаване по сигурността “, сподели Льоблан в известието си.
„ Опирайки се и на нейния богат опит като неуморна работа на отиващия си шеф (Дейвид Виньо), аз съм изцяло убеден, че тя има всичко належащо, с цел да управлява работата на тази основна организация в хода на нейния мандат, ” добави ЛеБланк.
Лойд управлява напъните за увеличение на операт...
Прочетете целия текст »




