Верея победи с минималното 1:0 Локомотив (Пловдив) на Трейс арена.

...

Домовчийски донесе ценен успех на "Верея" над "Локомотив"

" Верея " победи с минималното 1:0 " Локомотив " (Пловдив) на " Трейс сцена ". Старозагорският отбор сподели повече темперамент и с малко доза късмет съумя да стигне до трети точки.

За втори следващ дуел отборът на Илиан Илиев печели вкъщи, откакто преди две седмици надделя " Левски " с 2:1. " Смърфовете " пък са без победа в трето следващо посещение, а загубата е вторя за тях за сезона.

В воин за " Верея " се трансформира Валери Домовчийски, който осъществя единственото попадение в 67-ата минута. Опитният нападател се възползва от неточност на вратаря на гостите Илко Пиргов, който не реши едно центриране.

Преди почивката " Локомотив " беше по-активния тим и имаше много удари, които обаче не съумяха да влязат в мрежата зад Георги Аргилашки. Най-доброто състояние пропусна Дино Мартинович, който от няколко метра не съумя да уцели вратата.

През втората част Илиан Илиев направи две промени, които дадоха търсения резултат. Той пусна Валери Домовчийски, а нападателят се отплати с скъп гол.
Източник: dnevnik.bg